Шинний готель

Акції сервісу
Дата публікації: 24 жовтня 2023 р.
sinnij_gotel_na_sajt

 

 

Зручне і Безпечне Зберігання Шин в Toyota Центр Кривий Ріг!

У нашому Тойота Центрі ми завжди прагнемо надавати клієнтам найкращий сервіс, який допомагає зробити їхнє автомобільне життя більш комфортним і безпечним. Тому ми раді повідомити вас про нашу послугу - шинний готель.

Чому обирають шинний готель Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Сістем»:

Зберігання наступного рівня: Відчуйте впевненість в тому, що ваші сезонні шини зберігаються в ідеальних умовах. Наш спеціально обладнаний шинний готель забезпечує найкращий захист від вологості, пилу та інших факторів.

Зручність та економія часу: Забудьте про турботи щодо зберігання шин вдома або в гаражі. Ми здійснюємо для вас цю рутинну опіку, щоб ви могли зосередитися на інших аспектах свого автомобільного досвіду.

Вартість, яка радує: У нас ви можете зберігати свої шини за всього 1 грн.* на день за одне колесо. Це означає, що для зберігання комплекту шин на один сезон ви витратите лише 4 гривні на день.

Додаткові послуги: Ми також пропонуємо послуги з обслуговування та балансування шин, щоб ваші колеса були готові до наступного сезону без зайвих клопотів.

 

Вартість шиномонтажу*:

  • Діаметр 16" — 888 грн.
  • Діаметр 17-19" — 1016 грн.
  • Діаметр 20+" — 1243 грн.

 

Час подбати про свої шини та відчути перевагу зберігання в Тойота Центр Кривий Ріг. Залишайте свої шини в нашому шинному готелі та довіряйте нам професійний догляд за ними.

Деталі та запис на зберігання шин: 0 800 33 14 20, пр. Миру, 5Е

 

Довіряйте професіоналам і переконайтеся, що ваші шини завжди будуть в ідеальному стані!

Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Сістем» — завжди разом з вами для кращого автомобільного досвіду.

 

* Ціни, вказані з ПДВ, станом на 24.10.2023, діють в дилерському центрі Тойота Центр Кривий Ріг «Алмаз Сістем», пр. Миру, 5Е. Актуальні ціни, наявність та інші деталі дізнавайтесь у сервісних консультантів Тойота Центр Кривий Ріг.

 
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля