Оновлений кузовний центр

Новини
Дата публікації: 10 травня 2023 р.
statta_kuzovnij_na_sajt

 

 

У дилерському центрі Тойота Центр Кривий Ріг є відділ після продажного обслуговування автомобілів. Ми займаємося технічним обслуговуванням автомобілів Toyota. Одним з напрямків, який наразі є досить актуальним — це кузовний ремонт автомобілів після ДТП, а також додаткове удосконалення (тюнінг): вібро- та шумо- ізоляція, тонування і т д.

Кузовний центр — це місце, де відбувається ремонт та відновлення. У центрі зібрана команда професіоналів, які мають високий рівень кваліфікації та досвід роботи. Ми здійснюємо повний цикл робіт: рихтування, підготовка та фарбування елементів кузова автомобіля, полірування та нанесення захисних покриттів.

 

У нашому центрі використовуються сучасні технології та матеріали, які дозволяють швидко та якісно відновити кузов авто після дорожньо-транспортних пригод. У роботі ми використовуємо лише оригінальні запчастини, що гарантує довговічність та безпеку вашого автомобіля.

Наш технічний відділ — це досвідчені фахівці, які знають свою справу досконало. Ми не тільки виправляємо пошкодження, але й пропонуємо рекомендації щодо покращення зовнішнього вигляду та захисту кузова. Ми готові прийняти будь-які складні завдання та виконати їх у строк, не поступаючись якістю. 

Наша головна мета — задоволення потреб наших клієнтів та збереження безпеки та надійності автомобіля. Звернувшись до нашого кузовного центру, ви можете бути впевнені в тому, що ваш автомобіль знаходиться в надійних руках професіоналів.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля