Шинний готель

Акції сервісу
Дата публікації: 12 лютого 2021 р.
sinnyj_gotel

Шинний готель - місце правильного зберігання.*

*Шинний готель - це оптимальні температурні умови зберігання і безпеки гуми.

 

В нашому Тойота Центрі "Алмаз Сістем" діє спеціальна пропозиція:

ПРИ КУПІВЛІ БУДЬ-ЯКОГО КОМПЛЕКТУ ГУМИ ЗБЕРІГАННЯ СТАРОГО всього 0,50 грн/день за колесо.***Правильне зберігання гуми - запорука її довговічності та безпечної експлуатації. Вимоги до зберігання покришок відрізняються в залежності від того, змонтовані вони на диск чи ні. Зберігання шин вимагає певного положення, дотримання температурного режиму і показників відносної вологості повітря.

Так, шини не люблять запорошених приміщень, перепадів температури, її падіння нижче + 10°C і зашкалювання за + 25°C. Вологість не повинна перевищувати 80-85%. При недотриманні зазначеного режиму або впливі прямих сонячних променів руйнується гумова суміш і деформується саме колесо.

Шини без диска потрібно поставити у вертикальне положення і перевертати раз в 1-2 тижні. Змонтовані колеса краще зберігати складеними один на одного або в підвішеному стані.

Більше, ніж становище, на збереження шин впливають вологість і температура. Стабільності цих показників важко домогтися в гаражі або на балконі, де часто зберігають колеса. Найкраще місце для зберігання сезонної гуми в літній і зимовий періоди - спеціалізоване приміщення з оптимальними показниками температури.

 

**Під ціною мається на увазі надання знижки 50% на зберігання шин при купівлі нового комплекту гуми з 4-х шт. Ціна зберігання без знижки складає 1 грн\день одної одиниці гуми. Пропозицією шинний готель можна скористатись тільки в разі виконання шиномонтажу на сервісі “Алмаз Сістем”. Пропозиція діє на території дилерського центру “Алмаз Сістем”.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля